Prečo zverejňujem svoje “pripečené” fotky?

Už je to nejaky ten piatok co som si vymyslel ironický hashtag #krasaveclubomier a na facebooku a Instagrame občas zverejním smiešnu/divnú/nenormálnu fotku samého seba. Niekedy je to filter, niekedy dokrúteny xycht, alebo “dolče dogabana”. Pri tejto fotke sa otvorila debata, že som prekročil hranicu. Prečo to teda robím? Čítajte a dozviete sa…


Ako sa to robí “normálne”?

Vyšpúlené pery, napučané svaly, 85 snímkov – výber toho naj a potom fotošop, faceapp a čojaviem aký digitálny tuning. Ukázať sa v tom najlepšom svetle, neraz v príkrom kontraste s bežnou realitou…

Ani dievča z časopisu nevyzerá ako dievča z časopisu.

Ako to robím ja?

Príde pohnútka, zaujímava situácia, príležitosť, vytiahnem telefón, šup šup urobím foto, dve, tri… Závisí od pocitu. Ak mi je z toho smiešne, alebo je to niečo inšpiratívne, zaujímavé čo obveselí svet, idem do toho.

Mohol by som tiež napínať svaly (mám čo ukázať), občas to aj robím. Vystreliť si zo seba, zosmiesniť sám seba, zažartovať mi je bližšie. Aj tak som už niekedy veľmi premúdrelý, tak na vyváženie robím zo seba dočasne blázna. Nič to však nemení na tom, že v bežných praktických veciach robím veci tak ako sa má.

Vadí Ti to? Nemusíš ma sledovať, zablokuj si ma, alebo si tiež môžeš so mňa ešte viac vystreliť. Urob ešte šialenejšiu koláž a nalož mi koľko sa do mňa zmestí. Hlavne sa dobre bav.

Hlavne nech je veselo. Svet bude tak pestrejši a krajší. ❤️

P.S.: Nie, nie som gay.


Ako sa Ti páči tento príspevok?
Podeľ sa o svoj názor v diskusii pod článkom, zdieľaj ho na svojich sociálnych sieťach.
Ak sa Ti páči čo robím, podpor moju ďaľšiu tvorbu.

Ľubomír Harmanovský

Žijem svoj život najlepšie ako viem. Mojimi hodnotami sú pravda, sloboda, tolerancia. Venujem sa informačným technológiam, rozvoju mysle i tela, udržateľnosti, pozitívnym a transformatívinym zmenám, aktivizmu... Mnohé svoje aktivity sa mi podarilo spojiť v občianskom združení Sieť Dobra, ktorého som zakladateľom.