O mne

Ahoj Svet!

Marec 2022

Venujem sa mnohým oblastiam ľudských aktivít, som zvedavý, aktívny a rád skúšam nové veci. Som experimentátor, technokrat, sociálny hacker, milovník, kreatívec, aktivista, športovec, psychonaut… Mám tri deti a žijem s partnerkou v nemonogamnom partnerstve. Profesne sa venujem serverovým technológiam (UNIX/Linux). Som certifikovaný masér a budujem svoju značku – Vychytaná Masáž, pod ktorou vznikla séria “voňavých produktov” – vychytaná vôňa.

Občas si zalietam s dronom, chytím do ruky kameru a výsledky vydávam pod značkou Blonde Chamomile alebo na môj YT. Zaujímajú ma kryptomeny, ich využitie v praxi a prevádzkoval som Bitcoin ATM v Piešťanoch kým to ešte dávalo zmysel. Občas niečo vytlačím na 3d tlačiarni. Od roku 2020 občas nahrám podcast.

Posledný rok sa angažujem aj v iniciatíve Community building Slovensko a som v dvojročnom výcviku facilitátora seminárov tvorby spoločensva.

Záleží mi na svete okolo mňa a chcem z neho urobiť krajšie miesto. Preto som v roku 2012 s kámošmi založil občianske združenie Sieť Dobra, kde sa o to v rámci možností snažíme.

Tento web je moje virtuálne pieskovisko, rozcestník môjho digitálneho ja, miesto pre moju psychohygienu. Miesto kde sústreďujem svoje myšlienky, ktoré chcem aby mali dlhšiu trvácnosť. A ozaj, bol som v base a idem z toho vydať knihu.

Prajem Ti užitočne strávený čas na mojom webe…
Ľubomír ‘lubomier’ Harmanovský

Máte záujem o moje služby alebo spoluprácu? Kontaktujte ma.