S01E00 VOLNE s lubomierom

VOLNE s lubomierom
VOLNE s lubomierom
S01E00 VOLNE s lubomierom
Loading
/

Dnes je historický moment v mojej tvorivej činnosti. Po dlhších prípravách a po malých krokoch som sa dopracoval k spusteniu svojho vlastného podcastu. Dalo by sa to stihnúť za pár dní intenzívnej práce ale vzhľadom na šírku mojich aktivít to trvalo dva mesiace. Teraz už nemá zmysel sa veľmi rozpisovať, vypočujte si nultú epizódu mojho podcastu.


Po nultom podcaste

Po dokončení premiérového podcastu vidím nedostatky, či už v intonácii, formuláciách, technickom prevedení atď. Riadim sa však filozofiou mať to radšej hotové, ako dokonalé a postupne s každým ďaľším vydaním sa budem zlepšovať. Som otvorený konštruktívnej kritike, podnetom, návrhom, komentárom.

Takisto formát si nechávam otvorený. Mám v pláne robiť samostatné epizódy na svoje vlastné témy, ale aj rozhovory s hosťami. Môžno si nejakého hosťa pozviem viac krát, keď budeme mať potrebu rozobrať danú tému do väčšej hĺbky. Kedže to má byť bez hraníc, otvorene, slobodne, nebudem si dávať limit…

PS.: VOLNE je naschvál bez mäkčeňa.


Všetko o podcaste VOLNE s lubomierom


Ako sa Ti páči tento príspevok?
Podeľ sa o svoj názor v diskusii pod článkom, zdieľaj ho na svojich sociálnych sieťach.
Ak sa Ti páči čo robím, podpor moju ďaľšiu tvorbu.

Ľubomír Harmanovský

Žijem svoj život najlepšie ako viem. Mojimi hodnotami sú pravda, sloboda, tolerancia. Venujem sa informačným technológiam, rozvoju mysle i tela, udržateľnosti, pozitívnym a transformatívinym zmenám, aktivizmu... Mnohé svoje aktivity sa mi podarilo spojiť v občianskom združení Sieť Dobra, ktorého som zakladateľom.