5 dôvodov prečo voliť SMER

5 mar

Dnes je „IN“ spisovať  rôzne super-duper dôvody, ako byť zaručene šťastný, ako získať nesmrteľnosť (chrústa) a podobne. A ja samozrejme nemôžem byť  taký trpák a byť   OUT- veď predsa mám  blog a treba sa vyjadriť k volebnej problematike. Ešte by si moje okolie myslelo, že som nejaký ignorant a vo mne vôbec nederieme fundovaný politický analytik.

1. Tvoj hlas aj tak nič nezmení

Určite poznáte osvedčenú anarchistickú mantru: „Keby voľby niečo mohli zmeniť, dávno by ich zakázali.“ V tom prípade nemáte čo získať ani stratiť . Život je len hra, tak prečo to neskúsiť v dospelosti. Môžme si zahrať hru: Ako hlboko môžeme až klesnúť?

2. Už nemusíte voliť  tzv. Menšie Zlo (TM)

Zvoliť ten najväčší politický odpad, aroganciu, cynyzmus je skvelá cesta ako prestať špekulovať kto je väčši a menší zmrd. Zvoľte najväčšie zlo a máte vystarané.

3. Spoznáte na vlastnej koži, čo znamená pojem „ficovolič“

Osobne nepoznám žiadneho voliča Smeru vo svojom okolí. Pravdou je, že so seniormi netrávim veľa času ale z tých 40% národa by sa teda aspoň jeden mohol objaviť. Na druhej strane poznám osobne poslanca, ktorého keď som stretol prvý krát – sa očividne za svoju stranícku príslušnoť hanbil. Už je „nezávislý“.

Voliť  Smer je v tomto prípade aktom jedinečnosti. 🙂

4. Poriadna bomba medzi oči

Keďže väčšina obyvateľstva sladúčko spí, bežná realita ho nezobudí. Ale ďaľšei štyry roky extrémnej politickej arogancie, rozkrádania, výsmechu ľudským hodnotám má akú takú šancu primäť  jedotlivca k činu. Jedinej reálnej ceste k zmene.

5. Istoty, žiadne prekvapenia

Máte radi predvídateľný život bez zmien? Vadí Vám sa prispôsobovať nejaký inováciám? Máte radi „staré a overené“? Ste lenivý, baví vás nadávať na politiku a všetko čo sa mihne okolo? V tom prípade je SMER jasnou voľbou a niet nad čím váhať.

UPOZORNENIE:
Pre čitateľov zo zníženou schopnosťu nadhľadu môže vyvolávať nevoľno, hnev, pocity agresie a záchvaty zúrivosti.

A ešte video o žirafe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *